Paieška

Subombarduotas Mariupolis Subombarduotas Mariupolis 

Mariupolio vienuolyną rusai pavertė administracijos centru

„Šiandien gavau liūdną žinią, kad mūsų vienuolyne Mariupolyje okupantai įkurdino apsišaukėliškos Donecko respublikos administraciją. Prašau jūsų melstis už mūsų gražų miestą, jo gynėjus, kad išvaduotų mūsų miestą ir mūsų vienuolyną nuo užpuolikų“.

Šv. Pauliaus, Pirmojo eremito vienuolynas Mariupolyje, kur gyveno paulinai, buvo užimtas rusų ir paverstas apsišaukėliškos Donecko respublikos administracijos būstine.

Administracija įsteigta kovo pabaigoje, tačiau tik dabar pasiekė žinios, jog jos būstinė įsteigta katalikų vienuolyne. Apie tai Facebook socialinio tinklo paskyroje pranešė kunigas Pavelas Tomaševskis, Mariupolio Čenstakavos Dievo Motinos parapijos klebonas. „Gavau liūdną žinią, kad mūsų vienuolyne Mariupolyje okupantai įkurdino apsišaukėliškos Donecko respublikos administraciją. Prašau jūsų melstis už mūsų gražų miestą, jo gynėjus, kad išvaduotų mūsų miestą ir mūsų vienuolyną nuo užpuolikų“. Kovo 5 d. kunigui Pavelui kartu su kitu vienuoliu ir parapijiečiais pavyko pabėgti iš rusų apsupto miesto, dabar jie apsistojo Podolės Kameneco Šv. Mikalojaus parapijoje.

(DŽ/SIR)

2022 gegužės 17, 15:57