„Pandémia COVID-19 ukázala, že naše spoločnosti nie sú dostatočne zorganizované na vytváranie vhodného miesta pre starých ľudí, s riadnym rešpektovaním ich dôstojnosti a krehkosti. Tam, kde nie je starostlivosť o starých, nie je ani budúcnosť pre mladých.“
-mh-
