Пребарување

Vatican News
Папата Фрањо со млади Папата Фрањо со млади  (Vatican Media)

Апел на Светиот Отец: Младите имаат право на образование

На крајот од Генералната аудиенција во среда 9 септември 2020 година папата Фрањо упати апел
10 септември 2020, 14:13