„Šventasis Ignacas tepamoko mus nuolankumo: nuolankumo suprasti, kad tai ne mes kuriame dangaus karalystę, o mumyse nuolat veikianti Dievo malonė. Tesame trapūs moliniai indai, bet nešiojamės ir perduodame kitiems juose esantį didžiulį lobį.“
(SAK / Vatican News)
